Chcesz mieć wpływ na platformę? Zostań jednym z naszych wczesnych użytkowników!
FAQ

Tutaj możesz zadać pytanie na nurtujący Cię temat oraz przejrzeć najczęściej zadawane pytania

Napisz, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć

Dziękuję Ci! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza
Jak długo potrwa proces wdrożenia?
Dokładamy wszelkich starań, aby proces maksymalnie skrócić i zautomatyzować. Naszym celem jest jak najszybsze umożliwienie użytkownikowi korzystanie z funkcjonalności platformy, a do tego potrzebujemy danych o partnerach biznesowych. Czas wdrożenia może się znacznie różnić w zależności od firmy i poziomu złożoności - od 3 dni do kilku tygodni przy większej ilości kontrahentów.
Czym jest sprytnykupiec.pl?
Platforma sprytnykupiec.pl pozwoli na osiągnięcie maksymalnego poziomu optymalizacji systemu zaopatrzenia sklepów i marketów. W ramach dotychczasowych doświadczeń zawodowych dostrzeżono problem, z którym borykają się markety spożywcze (i nie tylko), którym jest wielu dostawców tego samego dobra w różnych cenach. Obok ceny i innych składników cenowych występują też inne czynniki wpływające na wartość zamówienia takie jak np. dodatkowe upusty za zamówienie towaru w punkcie wskazanym przez danego producenta lub hurtownię, różne progi cenowe w zależności od wolumenu transakcji, minima logistyczne itd. Analiza wszystkich czynników dla pojedynczego produktu wymaga czasu oraz wiedzy, a dla tysięcy produktów jest nieproporcjonalnie bardziej wymagająca.
Ile będzie kosztować wdrożenie w mojej firmie?
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się dostosować ofertę do potrzeb. Jasne i klarowne warunki współpracy polegające na obopólnej korzyści. Taki system pozwala na dogodny sposób korzystania z platformy bez obaw czy to się opłaca.

Rozwiń swój biznes - zostań sprytnym kupcem!

Zapisz się na listę wczesnych użytkowników platformy sprytnykupiec.pl

Dziękujemy ! Zapisałeś się na listę wczesnych użytkowników platformy.
Skontaktujemy się z Tobą wciągu 24h
Oops! Spróbuj jeszcze raz.