Wgrywanie zamówień do dostawców

SprytnyKupiec pozwala na wczytanie zamówienia w formatach takich jak EDI czy też txt.

W celu skorzystania z wielu automatycznych funkcji realizowanych przez SprytnegoKupca po wygenerowaniu swojego zbiorczego zamówienia z programu używanego w naszym sklepie - (takiego jak np. PC Market czy KC Firma) należy wczytać je na platformę. W tym celu będąc w widoku naszego sklepu, przechodzimy do zakładki zamówienia a następnie otwieramy okno w którym możemy wskazać lokalizację pliku.  SprytnyKupiec pozwala na wczytanie zamówienia w formatach takich jak EDI czy też txt. Mamy także możliwość wpisania nazwy naszego zamówienia.

Po zaznaczeniu lokalizacji i wczytaniu pliku, otrzymujemy komunikat o zakończeniu operacji a następnie zostajemy przeniesieni do naszego zamówienia gdzie widzimy poszczególne pozycje, mamy możliwość rozwinięcia podglądu pod dostawców aktualnie oferujących dany asortyment, stan magazynowy, ilość zamawianego produktu z możliwością zmiany tej wartości, oraz parametrów takich jak: cena ewidencyjna naszego magazynu, aktualna najlepsza cena dostawy, sugerowanego dostawcę, oraz klasę danego produktu.

Należy zaznaczyć, że dla wyświetlenia wartości stanu magazynowego, ceny ewidencyjnej i klasy konieczna jest synchronizacja z programem, którego używasz w swoim sklepie.

Następny film

Oops! Coś poszło nie tak. Proszę spróbuj odświeżyć stronę.